Liberty Webinář: Václav Klaus

Středa 1.4.2021 21:00

Liberalismus v Čechách je série webinářů Students for Liberty CZ a Slovak Students For Liberty o známých liberálech u nás. Jako na tradičních Liberty Evenings a Webinars, vyslechneme nejprve hostovu přednášku a po ní bude následovat otevřená diskuze. Série navazuje na naše All Stars webináře o světových liberálech, kterou najdete na našem Youtube kanálu.

Největším českým liberálem je Václav Klaus. Apríl! Anebo skutečnost? Přijďte o tom podebatovat na aprílový webinář. Pojďte zdvihat obočí, kroutit hlavou a nesouhlasně podtrhávat vlnovkou nad třemi životy Václava Klause.

Záznam živého přenosu

Martin Pánek je ekonom, v současnosti vede Liberální institut. Martin také donedávna působil jako politický poradce v Evropském parlamentu, a tématu svobody projevu ať již v českém či americkém kontextu se dlouhodobě věnuje, ať již ve svých přednáškách či článcích na svém blogu mmister.com.

Zapněte si tedy internetový prohlížeč, a sleduje náš stream na https://www.youtube.com/watch?v=Wt5Ds3sNLXg a přijďte si z pohodlí svého domova poslechnout Martinovu přednášku a následně toto téma prodiskutovat na popřednáškové diskusi!

Těšíme se na Vás!

Více informací