420 Liberty Chat

Úterý 20.4.2021 20:00

Kdy jindy se sejít na diskuzi o protidrogové válce a drogách, než 20. dubna?

Na neformálním 420 Liberty Chatu se budeme bavit o současných trendech v přístupu státu ke konopí i jiným drogám u nás i ve světě, dopadech drogové politiky na uživatele a širší společnost, a nezamýšlených dopadech a historii drogové války, stejně jako o výhledech do budoucna. Na rozdíl od našich Liberty Webinářů vás zveme, abyste se k nám již v osm hodin připojili na meet.jit.si/420libertychatSFLCZSK a aktivně se zapojili do diskuze s našimi panelisty. Pokud se sami do diskuze zapojit neplánujete, můžete nás samozřejmě jako vždy sledovat na streamu.

Záznam Liberty Chatu

Mezi panelisty, kteří budou odpovídat na vaše dotazy, budou současní a bývalí členové Students for Liberty CZ a Slovak Students For Liberty:

Pavol Fukatsch, který studoval liberální studia na Bratislavské mezinárodní škole liberálních studií (BISLA) a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově v Praze. V březnu 2016 stál při založení pobočky Students for Liberty na Slovensku. Předsedou sdružení byl do března 2018. Od září 2017 do listopadu 2019 byl regionálním ředitelem pro Střední Evropu v European Students For Liberty. Tématu drogové politiky se začal věnovat v Students for Liberty, zajímá se hlavně o ekonomii války proti drogám.

Mário Havel, informatik věnující se kryptoanarchii, člen Paralelní Polis a Bordel Hackerspace, národní koordinátor Slovak Students For Liberty. Mário se zabývá hlavně praktickými aspekty dopadů protidrogové války, stejně jako různými aspekty stínové ekonomiky.

Šimon Kozák je bývalý národní koordinátor Students for Liberty CZ a člen Students for Sensible Drug Policy (SSDP). V rámci své činnosti pro ESFL se věnuje převážně tématům ohledně drogové politiky a harm reduction. Studuje informatiku a pracuje na částečný úvazek jako webový vývojář.

Zapněte si tedy internetový prohlížeč, zadejte adresu https://www.youtube.com/watch?v=bGqlo16QPjc a přijďte si z pohodlí svého domova poslechnout náš stream, nebo se přímo zapojte do diskuze na http://meet.jit.si/420libertychatSFLCZSK!

Těšíme se na Vás!

Více informací