Členové

Naši členové pochází z různých středních a vysokých škol a působí v různých městech. Neváhejte se obrátit přímo na koordinátora ve vašem městě.

Štěpán Kovář

Regionální koordinátor pro střední a východní Evropu
[email protected]

Štěpán studuje informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Ve Students for Liberty působí jako regionální ředitel pro střední Evropu. Je fanouškem Bitcoinu a jiných moderních technologií umožňujících dosažení více svobody.

Klára Sasínová

Národní koordinátorka
[email protected]

Klára studuje Business Development na VUT v Brně. Ve volném čase se věnuje cizím jazykům a jejich výuce. Mezi její zájmy patří ekonomie, inovace, Bitcoin, sociologie nebo vzdělávání.

Filip Mikulášek

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Filip je studentem fakulty informatiky a statistiky VŠE. Má rád ekonomii a technologie a zajímá se o svobodné vzdělávání.

Teodor Kuběna

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Teo studuje na VUT|FP. Jeho koníčky jsou Kyokushin Karate, HiFi a získávání nových informací. Zajímá se o ekonomii, podnikání, technologie, bojové sporty a zdraví. Baví ho hledání paralel mezi různými obory a přemýšlení o teorii přirozeného výběru.

Radek Cieslar

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Radek studoval informatiku a veřejnou správu. Od roku 2021 spravuje web Studentů za svobodu, věnuje se grafice a sazbě knih. Zajímá se o kryptoměny a problematiku války proti drogám.

Ketevan Kartsydze

Koordinátorka pro Prahu
[email protected]

Keti je studentkou regionálního rozvoje na brněnské Masarykově univerzitě. Předtím studovala politologii v Plzni na filosofické fakultě a na Karlově univerzitě na fakultě sociálních věd. Zajímá se o politickou filozofii, geopolitiku a rozvoj svobody v postkomunistickém prostoru.

Filip Blaha

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Filip je studentem ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Zastává pozici předsedy českých Students for Liberty a věnuje se tématům politické filozofie, rakouské ekonomie a volnotržnímu environmentalismu, na která pravidelně píše články a přednáší. Pracuje jako analytik v Centru ekonomických a tržních analýz – CETA.

Jonáš Kurus

Koordinátor pro Děčín
[email protected]

Jonáš studuje na gymnáziu v Děčíně. V rámci svobody se věnuje především ekonomii, kterou chce v budoucnu studovat na vysoké škole. Rád vede teoretické debaty o efektivitě a morálnosti státu.

Veronika Baierová

Koordinátorka pro Prahu
[email protected]

Veronika se věnuje drogové tématice a harm reduction, stejně, jako i kryptoměnám.

Ondřej Tesáček

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Ondra je studentem Masarykovy univerzity v Brně. Zajímá se o informatiku, ekonomii a morální principy. Vystupuje jako odpůrce politiky a státu.

Ondřej Chlubna

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Ondra studuje informatiku a filozofii na Masarykově univerzitě v Brně. Věnuje se dějinám etiky a propagování konceptu svobody jednotlivce. V SFL především přednáší na středních školách, překládá a píše články.

Lucie Komárková

Koordinátorka pro Prahu
[email protected]

Lucie se věnuje kryptoměnám, technologiím a soukromí, transhumanismu a ekonomii.

Václav Hess

Koordinátor pro České Budějovice
[email protected]

Václav studuje obor informační technologie, věnuje se vývoji informačních systémů, v této oblasti zároveň pracuje. Baví ho diskuze zejména na téma funkčnosti veřejných sektorů na volném trhu a legalizace drog.

Ondřej Pšenička

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Ondra je studentem Podnihokospodářské fakulty VŠE. Jeho koníčkem jsou teoretické ANCAP debaty a na praktické rovině se zajímá o Bitcoin, kde zástava pozici Bitcoin maximalisty. Nejlepší způsob dosahování svobod pro sebe i pro společnost vidí v budování paralelních struktur.
„Peníze jsou opravdu kořenem všeho zla. Přesněji pak ty státní.“

Jan Kadlec

Koordinátor pro Plzeň
[email protected]

Honza studuje softwarové inženýrství v Plzni. Ve volném čase programuje, programuje a programuje. Taky chová včely. Baví ho krypto, fintech, inovace a podnikání.

Students for Liberty CZ | Šimon Kozák

Šimon Kozák

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Šimon se věnuje drogové tématice a harm reduction, stejně, jako i kryptoměnám.

Jakub Šafrata

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Jakub je studentem inovací na Vysoké Škole Ekonomie a Managementu. Pracuje jako webový programátor pro startup. Zajímají ho technologie, které vedou k šíření svobody – hlavně kryptoměny a další nástroje, které umožňují soukromí v digitálním světě.

Jan Mošovský

Poradce, člen evropského programového teamu
[email protected]
+420 721 333 160

Jan studoval ekonomii na University of Edinburgh a nyní je PhD kandidátem na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy. K českým Students for Liberty se připojil v roce 2017, a od té doby byl českým předsedou i regionálním ředitelem pro střední Evropu. Nyní je členem evropského programového týmu ve Students for Liberty a ředitelem výzkumu v Liberálním institutu. Zajímá se o politickou a morální filozofii, o které také přednáší.


Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!