Členové

Naši členové pochází z různých středních a vysokých škol a působí v různých městech. Neváhejte se obrátit přímo na koordinátora ve vašem městě.

Štěpán Kovář

Regionální koordinátor pro střední Evropu
[email protected]

Štěpán studuje informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Ve Students for Liberty nyní působí jako regionální ředitel pro střední Evropu. Je fanouškem Bitcoinu a jiných morderních technologií umožňujicí dosažení více svobody.

Filip Blaha

Národní koordinátor
[email protected]

Filip je studentem bakalářského programu ekonomie na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Zastává pozici předsedy českých Students for Liberty a věnuje se tématům jako politická filozofie, rakouská ekonomie a volnotržní environmentalismus, na které pravidelně píše články a přednáší. Pracuje jako analytik v Centru ekonomických a tržních analýz – CETA.

Ketevan Kartsydze

Koordinátorka pro Prahu
[email protected]

Keti je studentkou regionálního rozvoje na brněnské Masarykově univerzitě. Předtím studovala politologii v Plzni na filosofické fakultě a na Karlově univerzitě na fakultě sociálních věd. Zajímá se o politickou filozofii, geopolitiku a rozvoj svobody v postkomunistickém prostoru.

Radek Cieslar

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Radek je studentem informatiky a veřejné správy na brněnské Masarykově univerzitě. Od roku 2021 Spravuje web Studentů za svobodu, věnuje se grafice a sazbě knih. Zajímá se o kryptoměny a využití moderních nástrojů pro šíření myšlenek svobody.

Lucie Komárková

Koordinátorka pro Prahu
[email protected]

Lucie se věnuje kryptoměným, technologiím a soukromí, transhumanismu a ekonomii.

Ondřej Chlubna

Koordinátor pro Brno
[email protected]

Ondra právě studuje informatiku a filozofii na Masarykově univerzitě v Brně. Věnuje se dějinám etiky a propagování konceptu svobody jednotlivce. V SFL především přednáší na středních školách, překládá a píše články.

Teodor Kuběna

Koordinátor pro Kroměříž
[email protected]

Teo studuje na Gymnáziu v Kroměříži a plánuje jít studovat na VUT|FP. Jeho koníčky jsou Kyokushin Karate, HiFi a získávání nových informací. Zajímá se o ekonomii, podnikání, technologie, bojové sporty a zdraví. Baví ho hledání paralel mezi různými obory a přemýšlení o teorii přirozeného výběru.

Ondřej Pšenička

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Ondra je studentem Podnihokospodářské fakulty VŠE. Jeho největším koníčkem jsou teoretické ANCAP debaty a na praktické rovině se velmi aktivně zajímá o Bitcoin, kde zástava pozici Bitcoin maximalisty. Nejlepší způsob dosahování svobod pro sebe i pro společnost vidí v budování paralelních struktur.

„Peníze jsou opravdu kořenem všeho zlá. Přesněji pak ty státní.“

Jan Kadlec

Koordinátor pro Plzeň
[email protected]

Honza studuje softwarové inženýrství v Plzni. Ve volném čase programuje, programuje a programuje. Taky chová včely. Baví ho krypto, fintech, inovace a podnikání.

Karel Backa

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Karel je studentem ekonomiky podnikání v Praze. Přednáší a píše články pro Studenty za Svobodu. Zajímá se o svobodné vzdělávání, obraně proti školské zvůli, právo a držení zbraní.

Jakub Šafrata

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Jakub je studentem inovací na Vysoké Škole Ekonomie a Managementu. Pracuje jako webový programátor pro startup. Zajímají ho technologie, které vedou k šíření svobody – hlavně kryptoměny a další nástroje, které umožňují soukromí v digitálním světě.
Students for Liberty CZ | Šimon Kozák

Šimon Kozák

Koordinátor pro Prahu
[email protected]

Šimon se věnuje drogové tématice a harm reduction, stejně, jako i kryptoměnám.

Jan Mošovský

Poradce, člen evropského programového teamu
[email protected]
+420 721 333 160

Jan studoval ekonomii na University of Edinburgh a nyní je PhD kandidátem na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy. K českým Students for Liberty se připojil v roce 2017, a od té doby byl českým předsedou i regionálním ředitelem pro střední Evropu. Nyní je členem evropského programového týmu ve Students for Liberty a ředitelem výzkumu v Liberálním institutu. Zajímá se o politickou a morální filozofii, o které také přednáší.

Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!