EIB vydává dluhopisy na Ethereu

Dluhopisy s celkovou hodnotou v přepočtu více než 2 miliardy Kč budou distribuovány skrz Ethereum.

Co dalšího přinese budoucnost zjistíte na konferenci Students for Liberty!

Sobota 19.6.2021

Regionální konference 2021

Každoroční regionální konference Students for Liberty CZ se vrací 19. června 2021. Odehrávat se bude opět na CEVRO Institutu, a těšit se můžete jako vždy na odpoledne plné skvělých hostů a zajímavých přednášek a diskuzních panelů, i na večerní afterparty.

Tématem konference Welcome to the Future – Vítejte v budoucnosti bude vztah technologie a svobody, a především budoucnost, do které nás tato dvojice zavede. Oboustranný vztah mezi technickým pokrokem a svobodou, kde svoboda umožňuje rychlejší vývoj, a ten nám zase umožňuje kráčet rychleji po cestě za svobodou, se zdaleka netýká jen kryptoměn.

Zabývat se budeme tématy od sdílené ekonomiky, šifrované komunikace a umělé inteligence až po kyborgismus. Jaké jsou nedávné průlomy v těchto oblastech, jak nám již dneska pomáhají bránit se státní moci, a jaké možnosti nám přinesou v budoucnu? Zaplatíme doručovacímu dronu za zásilku čipem v ruce, nebo uletíme cenzorům na robotických křídlech z 3D tiskárny? Připojte se k nám na konferenci o budoucnosti!

Registrace