Kapitalismus budoucnosti: Konference PRAHA

Kapitalismus budoucnosti

Kapitalismus budoucnosti

Sobota 4.11.2023 12:00 | Praha (bude upřesněno)

Kapitalismus budoucnosti

Srdečně vás zveme na naši konferenci „Kapitalismus budoucnosti“, která bude probíhat 4. listopadu v Praze. Přidejte se k nám a zúčastněte se diskuzí o současných klíčových socioekonomických tématech, jako jsou environmentalismus, digitalizace, migrace a sociální spravedlnost v kontextu dnešního kapitalismu, ale i kapitalismu budoucnosti.

Je jedinou cestou k ochraně přírody nerůst? Nebo nám stačí svobodný trh? Může digitalizovat pouze stát? A nedělají to náhodou soukromé firmy už roky samy? Jak nejefektivněji odstranit chudobu? No přece otevřením hranic!

Přijďte si 4. listopadu poslechnout přednášky na tato a mnohá další témata a následně je s námi prodiskutovat. Přesné místo konání konference bude co nejdříve upřesněno. Vstupné na akci je dobrovolné, budeme rádi, pokud nás jakkoliv podpoříte.

Registrace na konferenci


Pomozte nám šířit svobodu

Podpořte Students for Liberty v naší činnosti. Díky soukromým příspěvkům můžeme nadále publikovat obsah, vydávat tištěné materiály a pořádat vzdělávací akce. Budeme taky velmi rádi, pokud nám pomůžete rozšířit obsah mezi další lidi.

Podpořte nás Sdílet na Facebooku

Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!