Kapitalismus budoucnosti: Konference PRAHA

Kapitalismus budoucnosti

Sobota 4.11.2023 12:00 | Praha – Uměleckoprůmyslové muzeum

Srdečně vás zveme na naši konferenci „Kapitalismus budoucnosti“, která bude probíhat 4. listopadu v Praze. Přidejte se k nám a zúčastněte se diskuzí o současných klíčových socioekonomických tématech, jako jsou environmentalismus, digitalizace, migrace a sociální spravedlnost v kontextu dnešního kapitalismu, ale i kapitalismu budoucnosti.

Je jedinou cestou k ochraně přírody nerůst? Nebo nám stačí svobodný trh? Může digitalizovat pouze stát? A nedělají to náhodou soukromé firmy už roky samy? Jak nejefektivněji odstranit chudobu? No přece otevřením hranic!

Přijďte si 4. listopadu poslechnout přednášky na tato a mnohá další témata a následně je s námi prodiskutovat. Přesné místo konání konference bude co nejdříve upřesněno. Vstupné na akci je dobrovolné, budeme rádi, pokud nás jakkoliv podpoříte.

Program konference

Řečníci na konferenci

A mnoho dalších!


Pomozte nám šířit svobodu

Podpořte Students for Liberty v naší činnosti. Díky soukromým příspěvkům můžeme nadále publikovat obsah, vydávat tištěné materiály a pořádat vzdělávací akce. Budeme taky velmi rádi, pokud nám pomůžete rozšířit obsah mezi další lidi.

Podpořte nás Sdílet na Facebooku

Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!