Křest knihy: Úvod do rakouské ekonomie

Středa 10.5.2023 18:00 | Anglo-American University | Praha

Dlouho slibovaný český překlad Úvodu do rakouské ekonomie je tady! Přijďte s námi jeho vydání oslavit 10. května v krásných prostorách Anglo-American University!

Již brzy představíme řečníky, na které se můžete těšit, a se kterými probereme význam rakouské ekonomie v 21. století, i jak ekonomii vyučovat a šířit.

Nejen v době vysoké inflace jsou knihy prezentující dobré ekonomické myšlenky přístupnou formou klíčové. Takovou knihou je i poslední titul profesora Stevena Horwitze, který v originále vyšel na libertarianism.org, platformě Cato Institutu. Český překlad, který s předmluvou Dominika Stroukala vydávají čeští Studenti za svobodu, by nebyl možný bez podpory Atlas Network.

Přijďte náš po dlouhé době první knižní počin oslavit, a vyzvednout si své kopie!


Datum a čas: středa 10.5.2023, 18:00
Místo konání: Anglo-American University, Letenská 120/5, 118 00 Malá Strana, Praha
Vstupné: dobrovolné

Těšíme se na Vás!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!