Liberty Evening BRNO: Mýty o Bitcoinu

Středa 10.11.2021 20:00 | Brno – The Immigrant

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings se vrací do Brna!

V oblasti kryptoměn existuje mnoho mýtů, které běžně slýcháme v médiích. Že se Bitcoin používá jen na obchodování na černém trhu, že je to ekologická katastrofa, nebo že je jeho používání pro běžné lidi příliš náročné. Na přednášce nám Dušan poví, které jsou ty nejčastější z nich a proč nejsou tak úplně pravdivé.

Dušan Matuška je podnikatel, bitcoinový kouč a konzultant, jeden z předních slovenských pedagogů v oblasti kryptoměn. Bývalý učitel matematiky a mezinárodní facilitátor pomáhá lidem porozumět Bitcoinu, aby mohli ochránit své bohatství před inflací nebo před rozhodnutími bank a vlád. Věnuje se výuce základů, ale i techničtějších či sociálních aspektů Bitcoinu pro všechny, kteří hledají více svobody, finanční bezpečnosti a soukromí. Vzdělávání lidí je pro něj vášní a službou. Díky jeho jedinečnému přístupu pochopí i složité koncepty Bitcoinu téměř každý. Žije na Slovensku a miluje plachtění a latinskoamerické tance.

Těšíme se na Vás!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády! Liberty Eveningy jsou, jako všechny naše akce, bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.