Liberty Evening BRNO: NFT a social token

Středa 2.3.2022 20:00 | Brno – Thalie

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings se po zimě vrací do Brna!

V přednášce si řekneme pár slov o NFT, kdy si řekneme, že to vážně není JPG a že se tím dá i slušně vydělat. V té návaznosti vám Míša řekne o novém fenoménu, což je social token, kterým můžete podpořit komunitu, umělce a nebo sami pracovat s tokenem jako nástrojem směny.

Michaela Malatin je členka Holek v kryptu se zaměřením na NFT. K NFT se dostala díky svým sběratelským koníčkům počínaje hokejovými kartičkami až po Lego Star Wars stavebnice. Pracuje jako full time technický projekťák v Red Hatu, čili ji nejvíce zajímá fundamentální analýza a timeline projektu, podle kterých si dokáže určit, jestli projekt za to stojí nebo ne. NFT základy a NFT trading vyučuje v HvK workshopech a připravuje videa se zajímavými osobnostmi krypto scény.

Těšíme se na Vás!

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Záznam z akce

Kudy na Liberty Evening?

Akce se koná v centru Brna v salónku restaurace/vinárny Thalie (Rooseveltova 14, 602 00 Brno). Restaurace je naproti Janáčkovu divadlu, lze se k ní během 5 minut dostat z Moravského i Malinovského náměstí. V podniku je možné platit hotově i kartou.

Přejít na mapu

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády! Liberty Eveningy jsou, jako všechny naše akce, bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.