Liberty Evening BRNO: Přednáškovaton a PubKvíz

Středa 7.12.2022 19:00 | Brno – Živo u Palečka

Série pravidelných akcí Liberty Evenings v Brně pokračuje, tentokráte od 19:00 v Živo u Palečka.

Od 19:00 nás čeká Přednáškovaton: série krátkých přednášek a besed na rozličná témata.

Od 20:00 přijde na řadu vůbec první Liberty PubKvíz. Otestujte své hospodské znalosti v oblasti svobody. Přijďte si s námi zasoutěžit, ať už jako jednotlivci, nebo v týmu až do 4 osob. Účast v PubKvízu je zcela zdarma.

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Kudy na Liberty Evening?

Akce se koná u centra Brna v restauraci Živo u Palečka (Koliště 643, Brno). Podnik je snadno dostupný ze zastávek Moravské náměstí a Janáčkovo divadlo.

Přejít na mapu

Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády! Liberty Eveningy jsou, jako všechny naše akce, bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.