Liberty Evening BRNO: Putin vs. svět: vysvětlení ruské agrese

Středa 20.4.2022 20:00 | Brno – The Immigrant

Série pravidelných akcí Liberty Evenings se po zimě vrací do Brna!

Po dvou měsících od zahájení ruské invaze na Ukrajinu ještě stále není zřejmé, jakým směrem se tento válečný konflikt bude vyvíjet. Pravděpodobné scénáře, historické souvislosti a možné dopady nám představí Pavel Mises, analytik Liberálního institutu.

V přednášce budou rovněž zodpovězeny otázky, jako například:

  • Proč Rusko zaútočilo na Ukrajinu?
  • Existuje možnost ukončit vládu Vladimira Putina?
  • Jak reálné je použití jaderných zbraní?
  • Co můžeme efektivně dělat pro to, abychom pomohli Ukrajině?

Těšíme se na Vás!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Kudy na veřejnou diskuzi?

Akce se koná v centru Brna v salónku restaurace The Immigrant (Veveří 57, Brno-střed). Restaurace je naproti Botanické zahradě PřF Masarykovy univerzity, poblíž je tramvajová zastávka Grohova. V podniku je možné platit hotově i kartou.

Přejít na mapu

Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády! Liberty Eveningy jsou, jako všechny naše akce, bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.