Liberty Evening BRNO: Rusko a sankce – veřejná diskuze

Rusko sankce

Středa 16.3.2022 20:00 | Brno – Thalie

Série pravidelných akcí Liberty Evenings se po zimě vrací do Brna!

24.2. Rusko zaútočilo na Ukrajinu, která útokům dodnes víceméně odolává. V reakci na tuto ruskou agresi uvalilo mnoho států na Rusko nejrůznější sankce.

Kromě samotných států je Rusko „sankcionováno“ i ze strany soukromých subjektů – buď bojkotem, uzavíráním provozoven, odmítáním spolupráce i dalšími způsoby.

Co s sebou tyto sankce nesou a jak se k nim staví libertariáni? Jak se k nim stavíte vy?

Po úvodním stručném představení situace nás bude čekat veřejná diskuze, které se může kdokoliv zúčastnit, případně se stát posluchačem.

Těšíme se na Vás!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli přijdete.

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Kudy na veřejnou diskuzi?

Akce se koná v centru Brna v salónku restaurace/vinárny Thalie (Rooseveltova 14, 602 00 Brno). Restaurace je naproti Janáčkovu divadlu, lze se k ní během 5 minut dostat z Moravského i Malinovského náměstí. V podniku je možné platit hotově i kartou.

Přejít na mapu

Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády! Liberty Eveningy jsou, jako všechny naše akce, bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.