Liberty Evening PRAHA: Co uplyne, nepoplyne-li plyn?

Středa 13.4.2022 20:00 | Praha – Café Therapy

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings v Praze pokračuje i tento semestr! I tentokrát se na Vás těšíme v Café Therapy!


Plyn či neplyn – je to to, oč tu běží? Na dalším z našich pražských Liberty Eveningů budeme řešit současnou ekonomickou situaci v Evropě, zejména co se týče energií a dostupnosti plynu v důsledku invaze Ruska na Ukrajinu a následných sankcí. Obejdeme se bez ruského plynu, a obejde se Rusko bez evrospkých odběratelů? Dojde na to?

To s námi probere Petr Bartoň, hlavní ekonom investiční skupiny Natland. Po létech paretovské 80-20 specializace na akademický svět se nyní s ještě větší chutí v obráceném poměru specializuje na praktický svět investic, zejména těch, které zachraňují firmy ve směnné činnosti.

Těmi dvaceti však pokračuje ve výuce, zejména na CEVRO Institutu; a celou stovkou (o 106 zaokrouhleně) se stále dívá na celý svět ekonomickými brýlemi. „People respond to incentives. The rest is footnotes.“ Jeho komentáře k současnému dění očima ekonoma můžete číst na Twitteru na twitter.com/petr_barton.

Těšíme se na Vás!

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli dorazíte.

Facebook události Přidat do Google kalendáře


Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády!