Liberty Evening PRAHA: Is it actually „Growth or the Planet“?

Středa 4.10. 18:00 | Praha – The Borsch

AGENDA
18:00 – 18:30 intro by SFL CZ
18:30 – 20:00 lecture + debate

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings v Praze pokračuje další událostí v The Borsch!

Debata o klimatu se blíží k bodu varu. V debatě bohužel převládají velkohubé, svobodu omezující, nákladné nebo nerealistické návrhy, které nás nechávají v domnění, že klimatické změny může vyřešit pouze vláda. Chceme-li to s životním prostředím myslet opravdu vážně, měli bychom diskutovat o tržním a svobodně podnikatelském environmentalismu – a právě o tom bude řeč v této přednášce.
Musíme se zbavit růstu, abychom posloužili naší planetě? Je kapitalismus slučitelný s environmentalismem? Co je to tržní environmentalismus? Co můžeme udělat jako jednotlivci pro záchranu naší planety? Co dělá vláda a co by měla dělat? Jaká je role soukromých podniků při dosahování environmentálních cílů?

To jsou otázky, o kterých bude hovořit Marcin Branowski, aktivista, spisovatel a politický stratég. V současné době pracuje jako vedoucí programu volnotržního environmentalismu v organizaci Students For Liberty. Díky více než sedmiletým zkušenostem s prací v různých oblastech politiky, od volnotržního environmentalismu přes snižování chudoby až po bydlení, se Marcin etabloval jako zkušený lídr. Díky zkušenostem s prací pro veřejný, soukromý i neziskový sektor na dvou kontinentech získal důkladné znalosti o silách, které řídí systémy, jež nám vládnou. Vystupoval před publikem na čtyřech kontinentech, pracoval na několika úspěšných kampaních na všech úrovních volebního systému a organizoval akce zahrnující tisíce účastníků.

Dejte nám vědět na Facebooku, jestli dorazíte.

Facebook události Přidat do Google kalendáře


Pomozte nám šířit svobodu

Podpořte Students for Liberty v naší činnosti. Díky soukromým příspěvkům můžeme nadále publikovat obsah, vydávat tištěné materiály a pořádat vzdělávací akce. Budeme taky velmi rádi, pokud nám pomůžete rozšířit obsah mezi další lidi.

Podpořte nás Sdílet na Facebooku

Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!