Liberty Evening PRAHA: Jak se bránit zvůli školského systému

Středa 18.5.2022 20:00 | Praha – Café Therapy

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings v Praze pokračuje i tento semestr! I tentokrát se na Vás těšíme v Café Therapy!


Jak se bránit proti školské zvůli? Na dalším z našich pražských Liberty Eveningů budeme řešit, jaké prostředky zvolit při nespokojenosti s podmínkami ve školských zařízeních. Jsou domácí úkoly povinné? Musíme platit příspěvky do třídních fondů? Kdo končí hodinu? Jak to vypadá v praxi? Jak řešit problémy se školou? Na tyto otázky dostaneme odpověď od člena SFL Karla Backy, který 3 roky bojoval proti své škole a v těchto dnech se snaží pomáhat lidem, kteří řeší podobné problémy. V současnosti ukončil studium kombinovaného lycea maturitou a hlásí se na Filozofickou fakultu UK.

Karel Backa je studentem ekonomiky podnikání v Praze. Přednáší a píše články pro Studenty za Svobodu. Zajímá se o svobodné vzdělávání, obraně proti školské zvůli, právo a držení zbraní. Mezi jeho činnosti patří i psaní článků na témata školství, práva, nebo represivních složek.

Těšíme se na Vás!

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli dorazíte.

Facebook události Přidat do Google kalendáře


Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády!