Liberty Evening PRAHA: Vše, co jste kdy chtěli vědět o trzích (ale báli jste se zeptat)

Středa 4.5.2022 20:00 | Praha – Café Therapy

Série pravidelných přednášek Liberty Evenings v Praze pokračuje i tento semestr! I tentokrát se na Vás těšíme v Café Therapy!


K čemu nám jsou dobré trhy? Jak fungují? Kdy nefungují a proč? Proč někde trhy chybí? Jaké jsou alternativy trhu? Na tyto a další otázky budeme hledat odpověď s Markem Hudíkem.

Marek je docentem na Katedře manažerské ekonomie a proděkanem pro vědu, výzkum a doktorské studium na Fakultě podnikohospodářské VŠE. Působí též v Centru pro teoretická studia na UK. V minulosti působil na Xi’an Jiaotong-Liverpool University v Suzhou. Přednášel a bádal na různých institucích v USA, Itálii, Německu a Číně.

Ve svém výzkumu se věnuje individuálnímu a strategickému rozhodování, institucionální ekonomii a dějinám a metodologii ekonomie. Publikoval např. v Journal of Economic Behavior & Organization, Journal of Institutional Economics, International Journal of Production Economics, Journal of Economic Methodology, History of Political Economy či Rationality and Society.

Sledovat ho můžete na twitter.com/MarekHudik

Těšíme se na Vás!

Dobrovolné vstupné

Všechny akce Students for Liberty jsou pro účastníky zdarma. Touto formou se snažíme veřejnost vzdělávat v oblasti svobody a decentralizovaných řešení. Velice nás potěší, pokud nám přispějete jakýkoliv obnos nejen fiat peněz, ale i kryptoměn. Vaše finance budou využity například na nákup lepší techniky, tvorbu tiskových materiálů a vydávání literatury. Podpořte nás buď na místě akce, nebo rovnou zde na webu. Děkujeme!

Prosíme, dejte nám vědět na Facebooku, jestli dorazíte.

Facebook události Přidat do Google kalendáře


Co jsou Liberty Eveningy?

Liberty Eveningy jsou sérií pravidelných neformálních akcí na určité téma, uvedené přednáškou, po které následuje volná diskuse a zábava v kruhu svobodomyslně smýšlejících přátel. Neváhejte pozvat své známé a kamarády!