Liberty Webinář: Koronavirus zevnitř nemocnice vol. 2

Čtvrtek 20.5.2021 20:00

Téměř přesně před rokem jsme se s Terezou Urzovou na Liberty Webináři Koronavirus zevnitř nemocnice bavili o zkušenostech lékařů s bojem proti první vlně epidemie i vládními opatřeními, které jim měly v tomto úsilí pomáhat, a ne vždy se jim to dařilo.

Tato snaha navíc i po roce od konce první vlny lockdownů stále pokračuje. Byl stát během dalších vln připravenější lépe pomoci lékařům a nemocnicím než na začátku krize? Jak to vidí doktoři poté, co se sprint první vlny změnil v běh na delší trať? A čeká nás za rok ještě Koronavirus zevnitř nemocnice vol. 3? Přijďte se na tyto i další otázky zeptat Terezy Urzové.

Záznam živého přenosu

Tereza Urzová je lékařka, která během koronavirové epidemie pracovala i na Covid jednotce. Ve volném čase se věnuje svobodě, decentralizaci a rakouské ekonomii. Spoluzaložila spolek Svobodný přístav, který šíří povědomí o bezstátní společnosti založené na volném trhu.

Zapněte si tedy internetový prohlížeč, zadejte adresu https://www.youtube.com/watch?v=z4i9AgJiOIY a přijďte si z pohodlí svého domova poslechnout Terezy druhou přednášku o tom, jak to během pandemie skutečně vypadalo z pohledu lékaře, a následně toto téma prodiskutovat! První díl Koronaviru zevnitř nemocnice najdete na našem Youtube kanálu.

Těšíme se na Vás!