Minikonference: Co zrovna hoří

Sobota 2.4.2022 13:00 | Hodonín – kavárna kina Svět (Velkomoravská 1535/9)

❗️ Vzhledem k současné situaci na Ukrajině jsme se rozhodli konferenci o v současnosti méně aktuálních tématech odložit o měsíc na druhého dubna.

Zajímáte se o dění kolem sebe? Zajímá vás, co zrovna hoří? Pojďte o tom diskutovat na minikonferenci v Hodoníně, kterou pořádáme spolu se studentským parlamentem Hodonín, Hodonínským okrášlovacím spolkemkinem Svět Hodonín.


V přednáškách, které vyslechneme, se řečníci budou zabývat tématy, která jsou dnes opravdu žhavá – ať už jde o celkové ekonomické dění, European Green Deal nebo kryptoměny. Minikonference je určena široké veřejnosti a není nijak věkově omezena. Rádi na ní uvidíme i studenty středních škol, kterým přinese mnoho znalostí do budoucnosti.

Dejte ostatním vědět, že dorazíte!

Facebook události Přidat do Google kalendáře

Vstup na akci je jako vždy bezplatný. Budeme však rádi, pokud se naši činnost rozhodnete jakkoliv podpořit.


Kdo jsme?

Jsme Studenti za svobodu (Students for Liberty CZ) – nezisková, apolitická a také studentská organizace. Jsme tu, abychom podporovali a propojovali studenty i další lidi hlásící se k myšlenkám svobody. Pořádáme konference, semináře a webináře o tématech, zaměřených na svobodu. Naším cílem je vzdělat společnost o všech aspektech osobních i ekonomických svobod. Vznikli jsme v roce 2013 a od té doby jsme získali členy ve všech větších městech v České republice.