Změna země, změna stylu!

Students for Liberty CZ

01.04.2021 | Students for Liberty CZ

Změna země, změna stylu!

Pro každého z nás se hranice, za kterou je míra zásahů státu do svobody jednotlivce již nesnesitelná, nachází jinde. Jako čeští Students for Liberty jsme od roku 2013 upozorňovali na přešlapy veřejných institucí a snahy o rozšiřování jejich pravomocí, a zároveň jsme se snažili ukazovat na našich přednáškách a konferencích výhody tržních řešení.

V posledním roce jsme se znepokojením sledovali zejména zavírání státních hranic a omezování svobody pohybu. Nyní však cítíme, že rostoucí tlak na potravinovou soběstačnost a kvóty na domácí potraviny přesahují tolerovatelnou míru restrikce. Hrozící nedostatek avokádových toastů, spolu s neschválením dekriminalizace rekreační marihuany, vážně ohrožuje náš životní styl.

Rozhodli jsme se proto individuálně i jako bývalí Students for Liberty CZ opustit Českou republiku, a založit seasteadingovou komunitu. V důsledku současných omezených možností cestování tedy zakládáme autonomní Pondstead na Máchově jezeře. Jelikož tímto rovněž ukončujeme svou osmiletou působnost v Česku, spolu s tím také rebrandujeme na Students for Pondsteading.

Pokud i vám již dochází trpělivost, zjistěte si na kamemigrovat.cz více o seasteadingu a připojte se k nám (s negativním PCR testem)! Pokud vám v cestě za námi brání okresy, vyzýváme vás k založení dalších autonomních pondsteadů. Nesyt je pořád volný, a Svět je váš!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.