Legalize It: Konference Praha

Legalizace Legalize It Konference Praha

Legalize It!

Sobota 5.11.2022 12:30 | Praha – CEVRO INSTITUT (Jungmannova 17)

Každoroční konference Students for Liberty CZ se vrací 5. listopadu na CEVRO INSTITUT. Těšit se můžete jako vždy na odpoledne plné skvělých hostů a zajímavých přednášek a diskuzních panelů, i na večerní afterparty.

Program konference

Stáhnout program

Válka proti drogám je název globální kampaně, kterou vedou státy a mezinárodní organizace za účelem potlačit užívání drog a odstranění nelegálního obchodu s drogami. Válka proti drogám má více než stoletou, a značně krvavou historii. Na letošní podzimní konferenci se podíváme na zub jinému řešení drogové problematiky, kterým je legalizace.

Proč válka proti drogám nedává smysl a jak lze řešit problémy, spojované s drogami? Je skutečně legalizace cestou? A kam povede? Zveme vás na konferenci Legalize It!, na které se budeme spolu s povolanými experty zabývat drogovou tématikou ze všech stran.

Připojte se k nám 5. listopadu na konferenci v Praze a pomozte nám s ukončením války proti drogám!

Legalizace Legalize It Konference Praha


Řečníci

Kudy na konferenci?

Konference proběhne v atriu a dalších prostorách univerzity CEVRO Institut, na adrese Jungmannova 17, Praha. Budova se nachází asi 5 minut chůze od stanice metra Můstek, ještě blíže jsou pak stanice MHD Vodičkova a Národní třída.

Přejít na mapu

Dejte ostatním vědět, že dorazíte!

Sledujte nás na Facebooku pro pravidelný přísun informací nejen o konferenci, ale i o celkovém vývoji svobody doma i ve světě! Chcete se i Vy podílet na šíření myšlenek svobody? Sdílejte naši událost mezi své známé a neváhejte je taky pozvat.

Facebook události Přidat do Google kalendáře


Proč ukončit válku proti drogám?

Nejste si jisti, proč vůbec chtít skoncovat s válkou proti drogám? Obáváte se následků legalizace? Nebylo by snad řešením obětovat další miliardy dolarů na drogovou válku? Přečtěte si náš článek, který shrnuje poznatky o válce proti drogám.

Zjistit více o válce proti drogám


Sledujte nás

Jsme Studenti za Svobodu! Pravidelně pořádáme konference, semináře a workshopy, kde se snažíme vzdělávat širokou veřejnost v oblasti svobody. Naše akce jsou pro účastníky vždy bezplatné. Oceníme, pokud se nás rozhodnete podpořit.

Těšíme se na Vás!