E-book: Úvod do rakouské ekonomie

10.5.2023 | Steven Horwitz & Students for Liberty

Dlouho slibovaný český překlad Úvodu do rakouské ekonomie je tady!

Na necelých 140 stranách hlavního textu Steven Horwitz čtivě představuje principy rakouské ekonomie. Vysvětluje, jak a proč je volný trh tím nejefektivnějším nástrojem pro lidskou spolupráci a alokaci zdrojů. Dočtete se také, proč peníze nejsou zlo, ale úžasný nástroj pro lidskou koordinaci, bez něhož bychom ve světě milionů produktů a služeb byli ekonomicky „slepí“.

Nejen v době vysoké inflace jsou knihy prezentující dobré ekonomické myšlenky přístupnou formou klíčové. Takovou knihou je i poslední titul profesora Stevena Horwitze, který v originále vyšel na libertarianism.org, platformě Cato Institutu. Český překlad, který s předmluvou Dominika Stroukala vydávají čeští Studenti za svobodu, by nebyl možný bez podpory Atlas Network.

Zobrazit PDF Zobrazit EPUB Zobrazit MOBI

Kde sehnat knihu?

Kniha nás bude v tištěné podobě doprovázet na všech našich akcích, stejně, jako je tomu i v případě knihy Proč svoboda. Na nich bude možné si výtisk za dobrovolný příspěvek pořídit. Pokud to na naše akce máte daleko, můžete nás kontaktovat a domluvíme se na jiném předání nebo zaslání na adresu/Zásilkovnu. Kniha je za symbolických 50 Kč k dispozici na partnerském e-shopu Liberálního institutu.

Zobrazit v e-shopu


Pomozte nám šířit svobodu

Podpořte Students for Liberty v naší činnosti. Díky soukromým příspěvkům můžeme nadále publikovat obsah, vydávat tištěné materiály a pořádat vzdělávací akce. Budeme taky velmi rádi, pokud nám pomůžete rozšířit obsah mezi další lidi.

Podpořte nás Sdílet na Facebooku

Sledujte nás!

Naši aktivitu můžete sledovat taky na sociálních sítích!