Students for Liberty na Studentském Majálesu

Sobota 20.5.2023 | Areál Hněvkovského (Brno)

Oblíbený studentský festival je opět tady. Přijďte za námi na Studentský Majáles Brno!

Náš stánek poznáte podle naší barevné vlajky End the Drug War. Kromě diskuzí s našimi členy se můžete těšit na mnoho zajímavých materiálů, které jsou jako vždy za dobrovolný příspěvek, nebo si můžete rozšířit obzory při některé z našich interaktivních činností na stánku. K dispozici budou také výtisky naší nově vydané publikace Úvod do rakouské ekonomie.

HARM REDUCTION NA MAJÁLESU

V rámci naší kampaně End the Drug War pro vás chystáme nové brožury, která čtenářům věcně přiblíží problematiku války proti drogám, bude na stánku k dispozici i sekce harm reduction. Dlouhodobě zastáváme názor, že válka proti drogám nedává smysl z mnoha důvodů, o nichž si můžete přečíst například zde, a chápeme, že existují i lepší přístupy, jak zmírnit rizika a negativní dopady užívání návykových látek. Jedním z těchto přístupů je i vzdělávání a pomoc v náročných situacích. Obojí lze vyhledat na našem stánku.

Přijďte si doplnit potřebné vitamíny, tekutiny a relevantní mikronutrienty, na které občas všichni zapomínáme. #vodaJeTakyCool

VOLNÝ TRH A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?

Druhou kampaní, kterou na Majálesu budete moci na našem stánku potkat, je Free Market Environmentalism. O tom, jak volný trh a sdílená ekonomika dokážou chránit životní prostředí, si lze přečíst v našich článcích. Na stánku si můžete vyzkoušet náš kvíz a získat věcné ceny.

O tom, jak moc propojená jsou ekonomika a ekologie, a jakou roli hraje svobodný měnový systém, můžete zjistit v doprovodných materiálech, které budeme na místě distribuovat. Na stánku si můžete vyzkoušet i svou první transakci přes Lightning Network a zjistit, proč jsou kryptoměny ekologičtější a využitelnější, než jste si mysleli.

Přijďte nás navštívit kdykoliv v sobotu 20.5. na Studentský Majáles Brno. Těšíme se na vás!

Sledovat na Facebooku Stránka Majálesu


Sledujte nás!

Jsme Studenti za Svobodu! Pravidelně pořádáme konference, semináře a workshopy, kde se snažíme vzdělávat širokou veřejnost v oblasti svobody. Naše akce jsou pro účastníky vždy bezplatné. Oceníme proto, pokud se nás rozhodnete podpořit.